Aktualności

"Dzień Dziecka z Małą Plażą”

[ 2023-05-31 ]

Już w najbliższy weekend w Szałe swoje pierwsze kroki stawiać będą nowi właściciele Małej Plaży w Szałe. Z tej okazji na terenie plaży organizowany będzie towarzyszący imprezie miejskiej  „Dzień Dziecka z Małą Plażą” 

W ramach atrakcji w sobotę (03.06), prócz przejażdżek kucem, premiery zjazdu linowego oraz pokazów broni hukowej z udziałem lokalnej grupy rekonstrukcyjnej, odbędzie się również charytatywny mecz „Mała Plaża Cup” o puchar Burmistrza Opatówka Sebastiana Wardęckiego, w którym pojedynek stoczą reprezentacja Kolumbii (składająca się ze społeczności latynowskiej pracującej i uczącej się w regionie) z reprezentacją Polski (w której skład wejdą sympatycy Małej Plaży – w tym były piłkarz Lechii Gdańsk). Kapitanem drużyny kolumbijskiej będzie Ardila Jezus, z kolei drużynę polską reprezentować będzie były właściciel lokalu „Mała Plaża” Maciej Judasz. Tego dnia też do każdej kawy zakupionej w lokalu „Mała Plaża” serwowane będzie bezpłatnie ciasto z cukierni „Szarlotka”, a konsumenci na podstawie smaków ocenią jakie ciasto będzie wprowadzone do lokalowego menu. We współpracy z fundacją „Dzieciom dajemy szansę” tego dnia dzieci będą mogły liczyć również m.in. na malowanie buziek oraz bezpłatne tatuaże, a kolejnego dnia tj. w niedzielę (04.06) na Małej Plaży będzie z kolei można kosztować waty cukrowej, popcornu oraz wziąć udział w licznych animacjach organizowanych dla dzieci przez „Figle Migle.

Organizatorzy przewidzieli również multum konkursów, w ramach których do wygrania będą m.in. gadżety i zaproszenia na darmowy dzień w Energylandii. Uruchomione zostaną również rowerki wodne i kajaki, które wynajmować będzie można w lokalu.

 

Kalendarz wydarzeń

wrzesień - 2023
Po Wt Śr Cz Pt SoNd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 [ 10 ]
11 12 13 14 15 [ 16 ] 17
18 19 20 21 22 23 [ 24 ]
25 26 27 28 29 [ 30 ]  
Komunikaty ostrzegawcze
Komunikaty w sprawie pomocy dla Ukrainie
Komunikaty Covid-19
Komunikaty Covid-19
Załatw sprawę w Urzędzie
Powiadomienie SMS
Odpady komunalne
Eco Harmonogram
Eco Harmonogram - Wyszukiwarka odpadów
Lokalny Program Rewitalizacji
Program 500+
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatówku
Gminna Biblioteka w Opatówku
Muzeum Histori Przemysłu w Opatówku
GOK Opatówek